Kotva
Tisk
Sitemap
Mapa webu

6. A

Třídní učitelka: Mgr. JANA EVANOVÁ Asistent pedagoga: HANA ŠVARCOVÁ, MGR.EVA ANTOUŠKOVÁ

Nahrávám data...

Vídáme se přes obrazovku počítače nebo mobilního telefonu a snažíme se zvládnout zadané úkoly. Někdy si s námi technika trochu pohraje a nedovolí nám, abychom se dobře slyšeli. Nás to ale neodradí, vydržíme a pokračujeme směle dál. Kdo má potíže, domlouvá si schůzky ve škole.


Stále pokračujeme v on-line výuce a téměř celý únor jsme také mohli docházet do školy na individuální konzultace, pokud bylo potřeba učivo důkladněji procvičit. Na třídnických hodinách se můžeme vidět s ostatními spolužáky a vzájemně si popovídat.


Po Vánocích jsme se těšili na návrat do školních lavic, ale pokračuje on-line výuka. Končí první pololetí, známky se uzavírají a my jsme zvědavi na pololetní vysvědčení. Za několik dní nás čeká pauzička v podobě pololetních a jarních prázdnin.


V prosinci jsme se opět vrátili do školních lavic. I když jen na týden, bylo fajn vidět se se svými spolužáky. Procvičili jsem učivo probírané distanční formou, dostali jsme domácí úkoly a vystřídali se ve škole s druhou šestou třídou. Poslední dny před vánočními  prázdninami jsme zase v on-line spojení. Krásné svátky!


Za okny sledujeme sychravé počasí a stále zůstáváme doma, kde plníme úkoly, které zadávají vyučující. Výuka probíhá on-line, takže se musíme spolehnout na skype, nebo telefonický kontakt. Důležité je dodržovat i v této době pravidelný režim, kdy se učíme a kdy relaxujeme.


Říjen nás přivítal podzimními barvami. Po týdnu nás zastihla zpráva, že vyučování bude pokračovat jinak. A tak dopoledne netrávíme ve školních lavicích, ale doma. Snažíme se plnit zadané úkoly, a i když to není vždy jednoduché, musíme náročnou situaci zvládnout.
V červnu jsme se rozloučili s prvním stupněm a v září nastoupili do šesté třídy. Moc rádi jsme se opět setkali se všemi spolužáky a těšili se na nové předměty. Pěkné chvíle jsme zažili během projektového dne. Celé dopoledne jsme strávili v lese a nejvíc nás bavily hry a soutěže s přírodninami.