Kotva
Tisk
Sitemap
Mapa webu

9.A

Třídní učitel: Mgr. Bc. JAKUB MORÁVEK Asistent pedagoga: JITKA HAUPTMANNOVÁ

V březnu jsme dál pokračovali v distanční výuce a měli jsme možnost individuálních konzultací s jednotlivými učiteli ve škole. S výukou nám pomáhají schůzky přes Google Meet a drobnosti řešíme přes Whatsapp. Každý týden máme online třídnickou hodinu a pravidelně si ve škole vyzvedáváme připravené pracovní listy a učivo.


I v únoru jsme pokračovali v distanční výuce. Měli jsme možnost chodit do školy na individuální konzultace. S výukou nám i dál pomáhá Skype i Whatsapp a každý týden si vyzvedáváme připravené pracovní listy a učivo.


Celý leden jsme byli doma a učili jsme se distančně. Pomáhají nám také konzultace přes WhatsApp nebo Skype. Všichni jsme odevzdali vyplněné přihlášky nanečisto a vyzvedli si ve škole vytištěné originály. Také jsme si byli ve škole vyzvednout výpis z vysvedčení. 


V prosinci jsme se konečně dostali do školy a mohli se tak plně zapojit do výuky. Vánoční prázdniny nám začaly o pár dní dřív, ale to nikomu z nás nevadilo. Už jsme se na ně všichni těšili.


I v tomto měsíci jsme byli doma a vzdělávali jsme se distanční formou za pomoci Skypu nebo WhatsAppu.

Do školy se už těšíme, až se budeme moct plně zapojit do výuky.


Půlku října jsme zvládli s rouškama ve školách. Pak jsme přešli na distanční výuku a konec měsíce jsme zakončili podzimníma prázdninama.


V tomto měsíci jsme byli na projektovém dni v Kročehlavském lese a v Bažantnici u rybníka. Tam jsme relaxovali a házeli žabky do vody. Pak jsme šli  přes centrum zpátky ke škole. 


 

Nahrávám data...