Kotva
Tisk
Sitemap
Mapa webu

Školní rok 2021/2022

Základní škola byla nominována na účast v pilotním projektu, který žáky a pedagogy postaví před řešení aktuální výzvy a seznámí je s robotikou a programováním. Při několikatýdenním programu si tak osvojí řadu dovedností v duchu “učení hrou”. Program pro žáky 6. a 7. ročníků vznikl v dílně českých finalistů mezinárodní soutěže FIRST® LEGO® League za podpory LEGO Group.

 

                   

Přípravná třída ve školním roce 2022/2023
Pro přijetí do přípravné třídy potřebujete doložit odklad povinné školní docházky a vyplnit žádost o přijetí. Nabízíme Vám individuální péči o Vaše dítě v kolektivu cca 10 dětí. Pokud Vaše dítě není dostatečně vyzrálé pro školní docházku, má špatnou výslovnost atd., pak je pro něj přípravná třída velmi vhodná. Po roce pak může nastoupit do 1. ročníku kterékoli základní školy. Jestli váháte, přijďte se k nám podívat. Rádi Vám představíme program přípravné třídy. 
Bližší informace Mgr. Jaroslava  Stará  312 685 020

Základní škola Kladno, Školská 322 nabízí žákům, které nevlastní počítač, zapůjčení školního počítače připojeného na internet. V případě zájmů, pište prosím na email: 9zs.kladno@centrum.cz nebo volejte 312 685 020          

Školní poradenské centrum

Informujeme Vás, že na naší škole je zřízeno „Školní poradenské pracoviště“, jehož činnost se řídí novelou vyhlášky 72/2005 Sb., o poskytování poradenských služeb ve školách a školských poradenských zařízeních, ve znění vyhlášky č. 116/2011 Sb. Poskytování poradenských služeb na naší škole koordinuje tzv. Školní poradenský tým. Výhodou školního poradenského týmu je, že umožňuje poskytnutí pomoci okamžitě a přímo na místě. Všichni členové týmu jsou odborníci, využívají znalosti prostředí a atmosféry školy, jsou blízcí a dosažitelní nejen pro děti, ale i pro rodiče a učitele. Poskytování poradensko-pedagogických služeb školou je bezplatné.

Mgr. Irena Karasová - speciální pedagog, koordinátor inkluze

Mgr. Martina Pečenková - metodik prevence rizikového chování

Mgr. Zdeněk Vých - ředitel školy, speciální pedagog

Mgr. Zdeněk Vých, Mgr. Irena Karasová -výchovný poradce a kariérový poradce pro II.stupeň 

Kontakt na pověřence:        
  e-mail: poverenec@mestokladno.cz

tel.: 312 604 445  adresa: nám. Starosty Pavla 44, Kladno 272 01