Kotva
Aktuality
Polední přestávka
5.6.2017

V době denního provozu není žákům dovoleno opouštět školní budovu bez souhlasu  vyučujícího nebo třídního učitele. Žáci, kteří mají odpolední vyučování, mohou opustit  školní budovu pouze s písemným souhlasem svého zákonného zástupce , jinak se zdržují  ve školním klubu.

Kalendář akcí
40. školní týden
Počítadlo

Nahrávám data...

Mapa webu

Základní škola Kladno, Školská 322


22.05.2019   Lanový park Kladno 8.B
30.05.2019  Trampolínový park se ŠD 

ŠKOLA V PŘÍRODĚ
ŽIHLE POUSTKY 27.5.-1.6.2019

 Vitry sur Seine (Velikost: 354.75 kB)  


Ve školním roce 2019/2020 budeme otevírat přípravnou třídu 
Pro přijetí do přípravné třídy potřebujete doložit odklad povinné školní docházky a vyplnit žádost o přijetí. Nabízíme Vám individuální péči o Vaše dítě v kolektivu cca 10 dětí. Pokud Vaše dítě není dostatečně vyzrálé pro školní docházku, má špatnou výslovnost atd., pak je pro něj přípravná třída velmi vhodná. Po roce pak může nastoupit do 1. ročníku kterékoli základní školy. Jestli váháte, přijďte se k nám podívat. Rádi Vám představíme program přípravné třídy. 
Bližší informace Mgr. Jaroslava  Stará  312 685 020

   

Školní poradenské centrum

Informujeme Vás, že na naší škole je zřízeno „Školní poradenské pracoviště“, jehož činnost se řídí novelou vyhlášky 72/2005 Sb., o poskytování poradenských služeb ve školách a školských poradenských zařízeních, ve znění vyhlášky č. 116/2011 Sb. Poskytování poradenských služeb na naší škole koordinuje tzv. Školní poradenský tým. Výhodou školního poradenského týmu je, že umožňuje poskytnutí pomoci okamžitě a přímo na místě. Všichni členové týmu jsou odborníci, využívají znalosti prostředí a atmosféry školy, jsou blízcí a dosažitelní nejen pro děti, ale i pro rodiče a učitele. Poskytování poradensko-pedagogických služeb školou je bezplatné.

Mgr. Irena Karasová - speciální pedagog

Mgr. Martina Pečenková - metodik prevence rizikového chování

Mgr. Zdeněk Vých - ředitel školy, speciální pedagog

Mgr. Zdeněk Vých, Mgr. Irena Karasová -výchovný poradce a kariérový poradce pro II.stupeň

Český zahrádkářský svaz 26. ročník výtvarné soutěže na téma "Moje oblíbená rostlina"


      

VÁŽENÍ RODIČE,
Z DŮVODU ZVÝŠENÝCH BEZPEČNOSTNÍCH OPATŘENÍ VÁS ŽÁDÁME, ABYSTE NEVSTUPOVALI DO BUDOVY ŠKOLY. PŘI SJEDNANÉ KONZULTACI S PEDAGOGEM VYČKEJTE NA JEHO PŘÍCHOD A DBEJTE POKYNŮ ŠKOLNÍKA. RÁDI VÁM PODÁME O NAŠÍ ŠKOLE POTŘEBNÉ INFORMACE  A UMOŽNÍME VÁM NÁVŠTĚVU ŠKOLY ZA DODRŽENÍ NÁSLEDUJÍCÍCH PRAVIDEL.
     

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ. VEDENÍ ŠKOLY