Kotva
Tisk
Sitemap
Mapa webu

7. A

Třídní učitelka : MGR. ALENA SADÍLKOVÁ Asistent pedagoga : MARKÉTA BITTMANOVÁ

Nahrávám data...

Tak jsme se začali těšit na Vánoce. Do školy ještě naše třída nejde, protože se budeme střídat. Půjdeme až 7. prosince. Doma se snažíme dělat úkoly, pro které si jenom dojdeme a pak je přineseme zpátky do školy.  Když něčemu nerozumíme, tak si můžeme domluvit s vyučujícími konzultace nebo jim zavolat. Spojit se dá i přes Skype nebo mobil. Pořád si na to zvykáme. Lepší je asi chodit do školy, i když se nám někdy vůbec nechtělo.

Se skříňkami ve třídě jsme moc spokojení. Můžeme si tam občas nechat sešity a učebnice, které nepotřebujeme brát domů. Jenom škoda, že se teď musíme zase učit z domova a nemáme chodit do školy. Chodíme si pouze pro úkoly a nějaké zadání, ale spíš to vyřizují rodiče. S vyučujícími můžeme komunikovat e-mailem, přes skype, mobil a další aplikace, které máme dostupné. Úkoly vyřešíme a pošleme zpátky do školy. Poslední týden v říjnu si budeme užívat volno, protože jsou podzimní prázdniny.

V letošním školním roce jsme už v 7. ročníku. Předměty se nám ani moc nezměnily, tak to snad zvládneme. 1. září jsme přišli do nově vyzdobené třídy. Na zdi máme namalovaný "strom života", který nám vytvořila naše p.asistentka. Moc se nám všem líbí. Také nám p. ředitel koupil do třídy šatní skříňky, kterou máme každý vlastní. Můžeme si tam nechávat, co potřebujeme. O projektový den jsme byli na výstavě, která byla zaměřená na tvorbu Z. Milera, hlavně na let Krtka do vesmíru.Potom jsme se byli podívat v hornické štole, kde nikdo z nás ještě nikdy nebyl.