Kotva
Tisk
Sitemap
Mapa webu

8. A

Třídní učitelka : MGR. MARTINA KETTNEROVÁ Asistent pedagoga: PAVLA STRNADOVÁ

Nahrávám data...

Ptáte se, jak se nám dařilo v březnu na distanční výuce? Probrali jsme to na třídnické hodině, jak jinak než on-line (to se dokonce rýmuje :)) a někdo má radši osobní konzultace ve škole, jiný on-line výuku. Distanční výuka někomu pomohla k lepšímu prospěchu, jinému naopak. Jednomu se stýská po obědech ve školní jídelně (do krabičky to není ono). Takže různě. Na čem jsme se ale všichni shodli? Doma je nuda, chybí nám kamarádi, paní učitelky, paní asistentka, paní uklízečky, CHCEME ZPÁTKY DO ŠKOLY ! (Ještě před časem by nás to ani nenapadlo vyslovit).


Ohlasy žáků na distanční výuku (napsalo sedm žáků 8.A, reakce se vesměs opakovaly): ,,Byly konzultace z ruského jazyka, českého jazyka a matematiky." ,,..jsem za ně hrozně ráda, distanční výuka dle mého názoru probíhá skvěle. Chci pochválit všechny učitelky, že nám usnadňují výuku pracovními listy." ,,Jsem rád, že můžu chodit na on-line výuku matematiky." ,,Jsem ráda, že můžu chodit na konzultační hodiny s paní asistentkou, pomáhá mi to." A ještě jedna radostná zpráva jednoho ze tří spolužáků, kteří si zažádali o prodloužení povinné školní docházky, aby mohli s námi pokračovat do devátého ročníku: ,,Jsem rád, že můžu jít ještě desátým rokem do školy." Samá pozitiva mluví za vše. Lepší pololetní vysvědčení si naše škola nemohla přát.


8.A, prosinec: Jsme rádi, že jsme mohli alespoň na týden do školy. Také proto jsme přišli skoro všichni. Mohli jsme si povídat s kamarády naživo, dohnat z učiva to, co jsme nezvládli sami bez pomoci učitelek a taky je zas trochu ( možná někteří i o trochu víc ) pozlobit. Do nového roku zas na dálku, ale i tak si přejeme hlavně zdraví a děkujeme rodičům i učitelkám, že nás v tom nenechali. Tak brzy na viděnou!


Žáci pracují distančně na úkolech, ale už se těší, až se zas budou moci vrátit do lavic a také si opět sami psát zprávičku za třídu. Nyní je to v zastoupení na třídní učitelce. Z této pozice bych chtěla především poděkovat všem rodičům svých žáků, kteří pomáhali dětem zvládnout vše co nejlépe a ochotně se mnou konzultovali případné problémy. Přeji jim i nadále pevné zdraví i dostatek energie a trpělivosti.


Co bylo v měsíci říjnu? Spíš, co mohlo být. Určitě jsme se těšili na každoroční hallowenskou party. Taky se rádi potkáváme ve škole každý den. Jediné, co nám nechybí, je ranní vstávání a učení podle rozvrhu. Učení a úkoly si můžeme dělat, kdy chceme. Ale musíme se spolehnout na sebe, paní učitelka se nám nedívá přes rameno. Ale můžeme jí napsat nebo zavolat. Tak snad brzy na shledanou.


24. září jsme podnikli super výlet. Byli jsme v Kostele svatého Václava v Rozdělově. Pan farář nám vyprávěl o Václavovi a o kostele, proč je vlastně ten svátek a nechal Míru zahrát na varhany. Potom jsme ušli asi 8 kilometrů lesem k Libušínu a směr na Kamenné Žehrovice. Hledali jsme turistické značky a mraveniště a nezabloudili jsme. Novinka je také, že se učíme ruský jazyk a máme konečně své skříňky.